וויקס פוינט - Bot

Bot Man Logo white.jpg

Botman

וּבְמָקוֹם שֶׁאֵין אֲנָשִׁים הִשְׁתַּדֵּל שֶׁיִהיֵה בּוֹט

 
 

מה זה בוט?

אתם שואלים ברצינות? אתם לא יודעים מה זה בוט?! טוב, עכשיו בלי להתנשא... האמת שאתם צריכים לדעת. כי אתם נתקלים בו לפחות על בסיס שבועי, כשאתם יוצרים קשר עם עסקים דרך צ'אט בפייסבוק או באתרים שלהם. לפעמים אתם בכלל לא יודעים שנתקלתם בבוט.

 

אחרי שאמרתי את זה, יש בוט שאומר שלום, לוקח פרטים ויאלה ביי ויש בוט... בוטמן, שמזהה את הפרופיל של המשתמש ומנהל איתו שיחה קולחת, שמביאה לפתרון הפנייה. זה נראה שהוא פועל לבד, אבל מאחוריו יש מערך שלם שמאפשר לו לפעול: אתם - הנציגים של העסק, אתר אינטרנט, דף פייסבוק ו-Wahtsapp עסקי ומסנג'ר. ככל שהעסק מורכב מצטרפים שחקנים נוספים, מעולם האוטומציה, שנמצאים באינטגרציה עם  הבוטמן ומסייעים לו להביא לכם תוצאות.

אז למה לי בוט עכשיו?

למה? כי זה לא משנה אם אתם בלוגריסטים, בעלי אתר תדמית, אתר מקצועי, או בעלי אתר שנועד למכירות... אתם לא סתם נמצאים שם בדיגיטל, מבססים או מנסים לבסס נוכחות. אתם שם בשביל ליצור חיבור עם קהל מסוים, שמתבסס על הצרכים ההדדיים שלכם. אתם מקווים שתצליחו לשכנע את הקהל שלכם, שהוא צריך אתכם. בדיוק למרווח הזה, נכנס הצ'אט בוט. הוא שם כדי ליצור חיבור מידי ביניכם לבין הקהל שלכם ולטווח ארוך.

החיבור הזה מביא תוצאות מוכחות יותר מכל כלי אחר שהשתמשתם בו. למה? כי 48% מהלקוחות מעדיפים לפנות אל עסק דרך הצ'אט. אם יושב שם בוטמן, אז הוא יודע לדבר ישירות אל הקהל שלכם. הוא יכול לנהל אלפי שיחות באותו הזמן. הוא יכול לסגל עשרות תסריטי שיחה בהתאם למי שמתקשר איתו. הוא מביא לידים מידיים ואפילו יכול לבצע פעולות – החל מהרשמה לבלוג, קביעת וביטול תור, שליחת והורדת מסמכים ועד ביצוע מכירה בבוט עצמו. לקינוח הוא מספק סטטיסטיקות ויכול להשתנות על פי המגמות.  

 

ולמה לי בוט בוויקס פוינט?

איך מתכננים משימה לבוטמן?

מה יודע לבצע בוטמן?

איפה אפשר להציב את בוטמן?

בוטמן

בפייסבוק מסנג'ר

בוטמן

באתר האינטרנט

בוטמן 

בוואטסאפ העסקי