וויקס-פוינט  בתפזורת

בחרו שירות מהסל!

וויקס-פוינט בתפזורת

אפיון הוא השלב הראשון והחשוב בכל תהליך יצירת מערך הדיגיטל שלכם.

התהליך

  1. נפגשים לכשעה או שעתיים.

  2. מגדירים את הצרכים הדיגיטלים שלכם. נבדוק יחד  היכן אתם כעת ולאן תרצו להגיע.

  3. יוצרים תוכנית פעולה מגובשת להגשמת הצרכים הדיגיטליים שלכם.

עם יוצאים?

עם מפת דרכים מלאה ליצירת הדיגיטל המושלם עבורכם.

 

צרו קשר, כאן בתחתית העמוד ונתחיל.

שירותי

אפיון

יכול להיות שעיצבתם אתר יפה ואפילו הענקתם הרבה תשומת לב לחווית המשתמש, אבל נשארתם אם טעם של עוד. ראיתם אתרים של אחרים ואמרתם כזה בדיוק אני רוצה. היו דברים שרציתם לעשות ואמרתם "בטח אי אפשר עם וויקס - נוותר".

אז זהו, שכמעט הכל אפשרי עם וויקס. אין כמו הזרקת קוד לאתר שלכם כדי שהוא יראה אחרת ויתפקד אחרת.

צרו קשר, כאן בתחתית העמוד. ספרו לנו מה אתם רוצים שהוויקס שלכם יוכל לעשות ואנחנו  נתרגם את זה לקוד שיפותח במיוחד עבורכם.

שירות

הטמעת קוד

שירותי

אפיון

אחת התכונות החשובות  לדיגיטל שלכם, היא האוטומציה של תהליכים. גם אם יש לכם אתר מושקע, אם הוא לא עושה את העבודה בשבילכם ואתם צריכים לעבוד בשבילו, אז זה אתר שעשה מסע בזמן ובא מן העבר.

זה לא משנה אם אתם רק צריכים שהאתר ישלח אימייל תודה למשתמש שמילא טופס, או שישלח חשבונית אוטומטית ללקוח ואת ההעתק לרואה החשבון ושירשום את הפעולה בספר החשבונות שלכם. לכל צורך יש פתרון אוטומטי. בוויקס או בשירותים משלימים.

 

צרו קשר, כאן בתחתית העמוד ונתחיל.

שירותי

אוטומציה

קידום במנועי חיפוש הוא עסק מורכב. ניתן בהחלט לעשות אותו לבד, אבל השאלה במקרה הזה מעבר למקצועיות הביצוע, היא של עלות תועלת. לכן את קידום האתר שלכם, כדאי שתפקידו בידיים של המומחים לזה.

בוויקס-פוינט תקבלו, שירות קידום במנועי חיפוש לוויקס שלכם, ממומן - SEM או אורגני SEO, אבל לא ניטע בכם אשליות שווא - קידום במנועי חיפוש דורש הרבה סבלנות והשקעה כספית. אם אתם לא מאמינים קחו את ההדרכות שלנו לקידום אתרי וויקס ותבינו במה זה כרוך.

צרו קשר, כאן בתחתית העמוד ונתחיל.

קידום

במנועי חיפוש

דף נחיתה טוב, צריך להיות בעל מסר ברור, חד וממוקד מטרה. העיצוב שלו צריך לתמוך במסר, החלוקה שלו צריכה להיות מנצחת והכי חשוב, הוא צריך להוביל את המשתמש לפעולה.

אפשר לבד ואפשר אפילו בחינם. תרצו, תיקחו הדרכה, אבל אם תתנו לנו לבנות את דף הנחיתה שלכם, הוא יהיה כזה שלא ניתן לעמוד בפניו. דף נחיתה שמביא לידים.

לפני שאתם משקיעים בפרסום שלו, ממש כדאי שתוודאו, שאתם יכולים לעמוד בביקושים.

 

צרו קשר, כאן בתחתית העמוד ונתחיל.

יצירת

דפי נחיתה

שירותי

אפיון

זה לא דיגיטל אמיתי, אם אתם לא ברשתות החברתיות. הן תוססות, בועטות והכי חשוב... הן ממוקדות ומאפשרות פילוח כמעט ברמת השכונה שלכם.

אז זה לא משנה אם אתם רוצים לפרסם לכל השכונה שפתחתם סטודיו לחיטוב הישבן, או שאתם רוצים לפרסם לכל העולם שמצאתם פטנט חדש לחיים טובים יותר. אתם חייבים לעבור ברשתות החברתיות.

תנו לנו לנהל לכם את הפרסום ברשת החברתית, ותתחילו לקבל לידים. רק תוודאו לפני כן שאתם יכולים לעמוד בביקושים.

צרו קשר, כאן בתחתית העמוד ונתחיל.

קידום

ברשתות 

החברתיות

HIRE US!

שירותי

אפיון

אם יש משהו מתסכל בבניית אתר, זה שאתם שאתם בונים אותו כל כך יפה ומושקע והוא נראה במחשב הנייח מושלם, ואז... אתם פותחים אותו בטאבלט או בסלולר וחושך בעיניים. הכל מבולגן ובא לכם לעצור את הכדור ולרדת.

אז אל תרדו, אנחנו כאן. תשתוללו במחשב השולחני שלכם או בנייד ואנחנו כבר נדאג לכך שהכל יראה טוב גם במובייל. כן, זה הרבה עבודה אם לא עובדים על כל המסכים במקביל - בשביל זה יש את וויקס-פוינט.

צרו קשר, כאן בתחתית העמוד ונתחיל.

רספונסיבי

ולא

במקרה

במקרה הטוב, עבדתם יפה ואתם זקוקים רק ל"יישור קו" במקרה הפחות טוב, אתם כבר יצאתם מדעתכם, המשפחה והחברים לא ראות אתכם כבר המון זמן ואתם צריכים עזרה כאן ועכשיו.

בדיוק בשביל זה נועד, שירות התיקונים של וויקס-פוינט. נשמע מה הייתה הכוונה שלכם, מה לא הצלחתם, נייעץ ולבסוף נסדר הכל במקום. אל תגלו לאף אחד, פרגנו לעצמכם וספרו לכולם שבניתם אתר לבד. תמיד תאמרו את האמת, אבל לא חייב את כל האמת.

צרו קשר, כאן בתחתית העמוד ונתחיל.

Fix

My Wix

שירותי

אפיון

עבדתם קשה, אולי אפילו כמה חודשים. אתם מכירים בר כל פיקסל באתר שלכם. אתם מרוצים ממה שעשיתם. והאמת... יש על מה. לבנות אתר זה לא דבר פשוט, גם עם כל הכוונות הטובות של וויקס.

אז רגע לפני שאתם עולים לאוויר ובטח לפני שאתם מאנדקסים את האתר בגוגל, קבלו חוות דעת מקצועית. עוד זוג עיניים או יותר שיראו אולי את מה שאתם לא ראיתם ולפעמים יצביעו על כמה נקודות קריטיות, שתיקון שלהם ימנע בעיות עתידיות עם הדיגיטל שלכם.

 

צרו קשר, כאן בתחתית העמוד ונתחיל.

אני

רק שאלה

וויקס פוינט לוגו
Wix Point logo | בית הדיגיטל החדש שלכם
וויקס פוינט | הבית לדיגיטל שלך | Wix Point
וויקס פוינט | הבית של הדיגיטל שלך | Wix Point