שאלות ותשובות

וויקס פוינט | שאלות ותשובות | Wix Point

איך מתבצעת הדרכה?


מאד פשוט: נרשמים להדרכה, מקבלים מאתנו שיחת טלפון בה אנחנו קובעים זמן ומקום. המומלץ ביותר הוא שניפגש בשיחת וידאו אישית, אבל אתם יכולים גם לבחור שנבוא אליכם (בתוספת תשלום) . אתם מכינים את כל השאלות שיש לכם בנושא ההדרכה שנרשמתם אליה, או בנושאים שמעניינים אתכם. שעת הדרכה היא שעה מלאה (60 דקות).
אתם נותנים שירות לאתר קיים או לאתר שכבר התחלתי ליצור אותו?


בוודאי! פשוט תגדירו אותנו כ"עוזרים" שלכם בהגדרות האתר ונוכל להיכנס ולערוך את האתר שלכם ולהביא אותו לרמה של אתר מקצועי. מבטחים לשמור בסוד ומפרגנים לכם לספר שבניתם לגמרי לבד.ツ
אתם יוצרים אתרים שהם לא WIX?


ברור! אנחנו מפתחים ל-WEB לפני כל דבר אחר. לכן אם תעדיפו שנפתח לכם אתר עצמאי, נוכל לתת לכם את השירות.
אתם מעבירים הדרכות קוד?


כן ולא: כן, אנחנו יכולים להדריך אתכם איך עובדת Corvid. להדריך אתכם איך להשתמש ב - Wix API, איך להכניס קוד ואפילו ללמד אתכם שימוש בקודים נפוצים וקלים. בהחלט הדרכה יעילה שיכולה לשדרג את היכולות שלכם בבניית אתרי וויקס. לא, אנחנו ממש לא מעבירים קורסי תכנות לפיתוח אינטרנט. או לפחות עדיין לא. אולי בעתיד. מה שטוב זה, שתמיד אפשר להיעזר בשירותי כתיבת הקוד של וויקס פוינט.
אתם WIX?


וויקס פוינט היא חלק מסוכנות העוסקת בפיתוח דיגיטל וייעוץ עסקי בתחום הדיגיטל והשיווק הדיגיטלי. וויקס פוינט בשום צורה לא מייצגת את חברת וויקס או נותנת שירותים בשמה. הקשר היחיד של וויקס פוינט לוויקס, הוא השימוש בפלטפורמת וויקס למתן שירותי דיגיטל 360 והדרכות לשימוש בפלטפורמה המצויינת של וויקס.
מה זה השירות ההיברידי?


השירות ההיברידי, הוא שרות שבא למקסם את השימוש בפלטפורמת WIX. איך? הוא יוצר רצף הנע בין הענקת הדרכה נקודתית ועד מתן שירות 360, סובב דיגיטל והכל על פלטפורמת WIX.
מה כולל שירות 360


שירות 360 בסיסי כולל:

  • אפיון הצרכים הדיגיטליים
  • עיצוב ובניית אתר בהתאם
  • הכנת תשתית להנגשת אתר
  • הכנת תשתית לקידום במנועי חיפוש ורשתות חברתיות
  • אוטומציה בסיסית
  • והזרקת קוד איפה שצריך כדי להפוך את האתר למושלם.
אז מה הדיגיטל שלכם?
איך מועברת סדנה?


מאד פשוט: נרשמים לסדנה, מקבלים מאתנו שיחת טלפון, בה אנחנו מתאמים ושומרים לכם מקום בסדנה הקרובה, על פי הנושא שבחרתם. מסדירים תשלום ומופעים בזמן. סדנאות מתקיימות בשיחת וידאו קבוצתית ועוסקות בנושא לשמו התכנסנו. באופן טבעי, במסגרת סדנה קשה יותר לקבל תשובות לשאלות אישיות, הנוגעות רק לאתר שלכם. סדנה אורכת כשלוש שעות מלאות.
יש אפשרות לבקש נושא להדרכה או סדנה?


בהחלט! אתם יכולים להירשם להדרכת " למדו מה שבא לכם", או אפילו לארגן קבוצה ולשלוח אלינו רשימת נושאים שאתם רוצים לעסוק בהם בסדנה. ממש בכיף!