מי יוצרים בוויקס-פוינט?

 
מי יוצרים אתר בוויקס פוינט | Wix Point
מי יוצרים אתר בוויקס פוינט | Wix Point

אני והן/ם

אם שווה לזכור משהו ממה שאמר הנשיא ניקסון, זה את האימרה שלו "אני מומחה בגיוס מומחים".

אני

משה אלון (כמה שורות עף על עצמי ונוחת) בעל תארים B.A. ו - MBA. מפתח אתרי אינטרנט (Web Developer), מעצב אתרי אינטרנט ושותף וויקס (Wix Partner). מייסד ובעלים של סוכנות הדיגיטל אינישייטיב, שבמסגרתה פועלת  וויקס פוינט - שירותים דיגיטלים והשירות ההיברידי בפלטפורמת WIX.

הן/ם

תמיד טוב שיש חברים, אבל כאלה ברמה. החברים של וויקס פוינט, הם פרילנסריות ופרילנסרים, מומחיות ומומחים, שפיתוח, עיצוב וקידום אתרים... זורם להם בדם. ביחד נביא את הדיגיטל שלכם למקום שמעולם לא חלמתם שיהיה שם.

זה למה האתר כתוב בגוף ראשון רבים, למרות שאת רוב ההתנהלות תעשו מולי.

אז למה בוויקס פוינט

אני יכול לספר לכם שהצבנו לנו למטרה, לחסוך לכם זמן והמון כסף, לדאוג שלכל פועל יהיה אתר, ולהביא את האינטרנט בישראל לרמה בינלאומית ובכלל שאנחנו עובדים כאן על טהרת הציונות.

יכול להיות שזה גם נכון (לפחות חלק), אבל את האמת?! אני והקולגות שלי כאן, כדי להתפרנס ממה שאנחנו, אוכלים שותים נושמים ואוהבים - יצירת אתרים ומערכים דיגיטליים מדהימים, אוטומטיים, מקושרים, מתוחכמים, שגורמים לנו תחושת סיפוק. לצד היכרות עם אנשים מגוונים ומגוון של בקשות ותחומים שמאתגרים אותנו.

אם זה לא מבטיח לך מוצר מושלם ושירות אישי וחם? אז מה כן?

 

אגיד לך מה כן: שירות מקצועי סובב דיגיטל 360. הדרכות מקצועיות רלוונטיות לצרכים שלך ורק שלך. סדנאות. ייעוץ עסקי לדיגיטל. שירותי קוד. שירותי אוטומציה בכלל וניהול לידים בפרט, שיזניקו את העסק שלך לקידמת הבמה בתחום שלך. קידום הדיגיטל במנועי חיפוש וברשתות החברתיות ותמיד תמיד, עם מוכנות לאתגרים. עכשיו תורך.